sobota, 27 lutego 2016

Miłość

Czas mija nieubłaganie
w moim sercu wciąż miłość trwa
chociaż już dawno odszedłeś

***

19 komentarzy:

 1. Ciekawy obraz, czy to ty go na malowałaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ja, bo nie mam aż takich zdolności. Ale ktoś mi bardzo bliski, tak pięknie maluje. Dziękuję bardzo Agnieszko :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Nie wszystko da się, klinem wybić. Zwłaszcza uczuć, jest to nie możliwe. Przynajmniej dla mnie, no niestety rudzielce tak mają. Dziękuję Agnieszko :) Serdeczności...

   Usuń
 3. Droga Jarzębinko :) Piękne są Twoje miniaturowe obrazki - które bardzo lubię czytać bo budzą życiowe refleksje, mimo że niekiedy przemawiają smutkiem czy nostalgią ale w sumie są niezwykłe i bardzo życiowe, dlatego lubię u Ciebie czytać i nieco nad Twoimi wersami pomedytować, bo wiążą się też z moimi doświadczeniami życia. Jak zwykle mała i mądra treść, która budzi ogromne refleksje - a ilustracja bardzo stosowna i piękna, ale nie zawsze piękno idzie w parze z rozsądkiem i dobrocią, czego dowodem są słowa ujęte w tejże życiowej miniaturce. Miło że wróciłaś do blogowania i że nadal Jesteś * Blog piękną szatę przyodziałaś - ze aż miło na nim być :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życząc Tobie samych szczęśliwych i radosnych chwil życia na co dzień jak i na każdy dzień - łącznie z dzisiejszym dniem - Moc serdeczności do Ciebie na dzień dzisiejszy i każdy z serca ślę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Halinko, za tyle miłych słów. Jest mi bardzo miło Ciebie czytać, jak zwykle zresztą. To prawda, że długo był mój blog nieczynny, bo jakoś tak czas płynął i nie było chęci go prowadzić. Ale kiedy zobaczyłam, że Ty mimo wszystko blogujesz, też zdecydowałam się na powrót do bloga. No i jestem i to już nie sama z Tobą, ale jest nas coraz więcej. Cieszy mnie to, że pojawiają się piszący na prozie. Również Cię pozdrawiam i dobrego dnia życzę :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Piękny obraz, a treść słownego obrazu bardzo smutna. Ot, życie. Nie wszystko, jest złotem, co się świeci. Serdeczności Jarzębinko!

   Usuń
  2. Dziękuję Marzenko, bardzo mi miło, że się podoba. Serdeczności :)

   Usuń
  3. Dziękuję bardzo Matyldo :) No właśnie smutna, bo nieraz życie płata figle i wtedy, jest jak jest... Pozdrawiam Cię serdecznie :)

   Usuń
 5. Smutno i pięknie. Kłaniam się Jarzębinko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aleksandrze. Fajnie, że do nas dołączyłeś. Serdeczności :)

   Usuń
 6. Zdarza się, że okrucieństwo ma piękne oblicze, po którym pozostaje ból. Jak to mówi stare przysłowie: ładna miska, jeść nie daje. Ot co, tak odniosę się do powyższych wersów i obrazka. Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to prawda co w swoim komentarzu napisałeś, za który bardzo Ci dziękuję. Bardzo serdecznie Cię Janie pozdrawiam :)

   Usuń
 7. Świetny obraz i przykro, że miłość jest tylko z jednej strony i to nieszczęśliwa. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieje się tak, kiedy brakuje szczerości w miłości. Mówi się trudno, bolało ale mam to już za sobą. Dziękuję i pozdrawiam :)

   Usuń
 8. Wszystkiego co najlepsze, w Dniu Kobiet i wszystkie pozostałe. Wiele radości w życiu! Super zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, za piękne życzenia. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 9. Witaj Jarzębinko :-) Łoj zabolało i mnie znowu.... fajnie, że do mnie zajrzałaś, cieszę się ogromnie, na pewno się zrozumiemy hehe wylałam cały swój ból na blogu i pomogło :-) a Ty już szczęśliwa od nowa? czytałaś post Love Story? robi wrażenie cały czas hehe pozdrawiam Cię serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za jarzębinowe koraliki w słowie...

Dziękuję, za odwiedziny i komentarze...

Dziękuję, za odwiedziny i komentarze...
Bardzo serdecznie pozdrawiam...

...Jarzębinowe koraliki...